E-Faturalarınız için
Anında Ödeme Alın

Nakde ihtiyacınız olduğunda endişelenmenize gerek yok. Vadesi henüz gelmemiş e-Faturalarınız için vadesinden önce ve benzersiz faiz oranlarıyla ödeme alabilirsiniz.

4500+
Aktif Müşteri
5.4 Milyar TL+
İşlem Hacmi
60,000+
İşlenen Fatura

İŞ ORTAKLARIMIZ

Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa
Yeni Anasayfa

Neden 4500+ şirket Figopara'yı Kullanıyor?

Geleneksel finansman kuruluşları tarafından sıklıkla yetersiz hizmet alan küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri destekliyoruz. Bu nedenle işletmelerin nakit akışı ve işletme sermayesi sorunlarını çözmek için en teknolojik finansman ürününü sunuyoruz.
Murat Türker
Rotech Motor
Read More
Finansal karlılığını ve nakit akışını yönetmek isteyen firmalara Figo Kolay Finansman'ı gönülden tavsiye ederim.
Mehmet Akbaş
Asitane Teknoloji
Read More
e-Fatura alacaklarımızı avantajlı oranlarla nakite çeviriyoruz. Hem alış-satışlarımızı hızlandırıp ciromuzu 2 katına çıkardık hem de döviz kuru riskimizi minimize ettik.
Sinan Tığlıoğlu
Vermisol
Read More
Firmamız için önemli olan nakit akışını hızlı ve rahat bir şekilde çözdük. Kullanılabilirlik oldukça kolay ve platform içindeki yönlendirmeler de anlaşılabilir bir şekilde tasarlanmış.
Şule Aykul
Yıldız Makine & Kalıp
Read More
Figopara nakit akışımız için hızlı bir çözüm sunarak nakit akışımızı hızlandırdı. İlgili müşteri temsilcilerinin yönlendirmeler sayesinde kısa sürede sonuca ulaşabildik.
Previous
Next

Vadeli Fatura Tahsilatında Devrim

Figo Kolay Finansman

Figo Kolay Finansman ile nakite ulaşabilmenizi çok daha hızlı hale getirdik. Faturanızı hızlıca tahsil etmek istediğinizde bankaların evrak oluşturma, kredi başvuru süreçleri ve sonuç beklemek gibi zaman alıcı tüm aktivitelerden kurtularak tüm işlemlerinizi dijital ortama taşıyıp, faturanızı anında nakde çevirmenizi sağlıyoruz.

Videoyu oynat

Tedarik zinciri ağınız mı var?

Figopara’nın alıcı şirketler için sunduğu Tedarikçi Finansmanı çözümünü inceleyin.

5 Basit Adımda E-Faturalarınız için Erken Ödeme Alın

1

Üyeliğinizi oluşturun ve mali verilerinizi yükleyin

2

Tek tuşla e-Fatura entegratörünüze bağlanın

3

Erken ödeme almak istediğiniz faturanızı seçin ve teklifleri görün

4

Finans kurumlarının tekliflerini değerlendirin ve birini kabul edin

5

Erken Ödeme Alın! Hepsi bu kadar basit.

Her işletmenin dikkat etmesi gereken bir konu varsa, o da şudur…

Türkiye’deki küçük ve orta büyüklükteki ortalama 10 işletmeden 4’ü, kurulduktan sonraki 3 yıl içerisinde kapanıyor

Evet — bir işletme kurmak her ne kadar artık kolaylaşsa da, onu ayakta tutmak her zamankinden daha zor.

Genel olarak, şirketlerin kendini ayakta tutmasıyla ilgili dikkat etmesi gereken iki problem gözlemledik:

  1. İşletme sermayesini doğru yönetememe
  2. Düzenli nakit akışına sahip olmama

Figopara’yı tam olarak bu yüzden kurduk  ̶  2018 yılından bugüne kadar sizlerin nakit akışı probleminizi çözmeniz ve işletme sermayenize katkı sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.

Bir şirketi finansal olarak ayakta tutmanın ne kadar zor olduğunu bilerek, geleneksel finansman sistemleriyle yetinmek zorunda kalmamanız gerektiğini düşünüyoruz. Halihazırda yüzlerce işiniz varken, e-Fatura alacaklarınız için aşırı karmaşık finansman sistemleriyle uğraşmanıza gerek olmamalı. Figopara’yı sadece işletme sermayenizi iyileştirmek ve düzenli nakit akışına sahip olmanız için tasarladık.

Bu nedenle ister KOBİ, ister kurumsal şirket olun, şirket finansallarınızı daha iyi yönetmeniz için gerekli tüm teknolojiye sahibiz.

Nakit akışının yönetimi aslında zor değildir. Bu nedenle Figopara’yı denemenizi ve doğru finansman sisteminin yaratacağı farkı görmenizi çok isterim.

Saygılarımla,

Yeni Anasayfa

Koray Gültekin Bahar
Kurucu Ortak & CEO, Figopara

Figopara Hakkında Merak Edilenler

Nakit akışını hızlandırmak ve işletme sermayesini büyütmek tüm işletmeler için en kritik konulardan biridir. Figopara ile vadesi gelmemiş e-Fatura’larınız için erken ödeme alarak ihtiyacınız olan nakite daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Alıcı firmaya mal ya da hizmet sağlayan tedarikçinin, yapmış olduğu satıştan doğan alacaklarını ihtiyaç duyduğu zamanda nakde dönüştürmesini sağlayan finansal bir enstrümandır.

Figopara’ya kayıt olurken, şirketinizin doğrulanması için gerekli olan Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri belgelerini yüklemeniz gerekmektedir.

Figopara’yı kullanmaya başlamadan önce Sözleşme imzalanması ve 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında herbir kullanıcının “Bilgilendirme ve Muvafakatname” formunu web üzerinden onaylaması gerekmektedir. Buna ek olarak, kullanmış olduğunuz muhasebe sistemiyle Figopara’nın entegre olması iş süreçlerinizi kısaltacaktır.

e-Faturalarınız için Erken Ödeme Almaya Başlayın.