E-Faturalarınız için Erken Ödeme Alın

3.000+ İşletme, toplam 1.5 Milyar TL'lik e-Fatura Finansmanı için Figopara'yı tercih etti.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın
Erken Ödeme Alın

Esnek Bir Finansman Çözümü

Tüm faturalarınızı Figopara’da görebilir ve hangi faturanızın erken ödemesini almak isterseniz alabilirsiniz. Mevsimsel veya bazı dönemlerde nakit akışı ihtiyaçlarınız varsa, Figopara tam size göre.

KOBİ Kredisine Ticari Krediye Esnaf Kredisine En uygun alternatif.

Figopara ile vadeli e-Fatura alacaklarınız için başvuru yaptığınızda bankalar kredi talebinizi anında değerlendirerek onaylar ve size daha hızlı dönüş yapar. Bankanın dönüşü ve tüm talep süreci Figopara tarafından takip edilir.

Figopara Hakkında Merak Edilenler

Nakit akışını hızlandırmak ve işletme sermayesini büyütmek tüm işletmeler için en kritik konulardan biridir. Figopara ile vadesi gelmemiş e-Fatura’larınız için erken ödeme alarak ihtiyacınız olan nakite daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Alıcı firmaya mal ya da hizmet sağlayan tedarikçinin, yapmış olduğu satıştan doğan alacaklarını ihtiyaç duyduğu zamanda nakde dönüştürmesini sağlayan finansal bir enstrümandır.

Figopara’ya kayıt olurken, şirketinizin doğrulanması için gerekli olan Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri belgelerini yüklemeniz gerekmektedir.

Figopara’yı kullanmaya başlamadan önce Sözleşme imzalanması ve 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında herbir kullanıcının “Bilgilendirme ve Muvafakatname” formunu web üzerinden onaylaması gerekmektedir. Buna ek olarak, kullanmış olduğunuz muhasebe sistemiyle Figopara’nın entegre olması iş süreçlerinizi kısaltacaktır.

Erken Ödeme Alın

Figopara Hakkında

Tedarikçi Finansmanı & Dinamik iskontolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen 6 bankası ile aktif olarak 3.000+ tedarikçiye sektör lideri olarak hizmet vermekte olan Figopara, aylık ortalama 80 milyon TL’lik fatura finansmanına aracılık etmektedir.
2016 kuruluş yılından itibaren IFC (Dünya bankası), Revo Capital ve Endeavor Catalyst gibi yatırım firmalarından yatırım almıştır.

Erken Ödeme Alın

e-Faturalarınız için Erken Ödeme Almaya Başlayın.

Size özel bir teklifimiz var.

24 saat içinde, yerinizden kalkmadan vadeli faturalarınızı vadesinden önce tahsil etmeye başlayın.