ÇEK ERTELEMESİNDEN ETKİLENEN FİRMALARA ÖZEL

Vadeli E-Fatura Alacaklarınızı Hemen Tahsil Edin

E-Fatura entegratörleriyle uyumlu Figopara’ya ücret ödemeden kayıt olun, vadeli e-Fatura’larınızı anında tahsil ederek ticaretinizi hızlandırın!

Anlaşmalı Finans Kurumları

Daha Fazla Bilgi Alın

Figopara ile Vadeli e-Fatura Alacaklarınızı Nasıl Tahsil Edersiniz?

Çekli Alacaklarınıza Alternatif

Üyeliğinizi Oluşturun

Figopara’da 1 dakikadan kısa sürede kredi kartı bilgisi gerekmeden üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Çekli Alacaklarınıza Alternatif

Faturalarınızı Yükleyin

Figopara platformundan E-Fatura Entegratörünüzü bağlayarak faturalarınızın güvenle yüklenmesini sağlayın.

Çekli Alacaklarınıza Alternatif

Talep Oluşturun

İstediğiniz vadeli faturanızı seçerek Figopara'nın anlaşmalı finans kurumlarından erken tahsilat için teklif alın.

Çekli Alacaklarınıza Alternatif

Ödemenizi Alın

Figopara'nın anlaşmalı finans kurumlarından aldığınız tekliflerden birini kabul edin, ödemenizi alın.

Figopara Hakkında Merak Edilenler

Figopara, tedarikçi finansmanı işleminin tarafları olan alıcı, tedarikçi ve finans kurumunu aynı platform üzerinde buluşturarak temlik ihbarı/teyidi, fatura temliği, fiyatlandırma vb. süreçleri çok daha hızlı ve tek bir sistem üzerinden yapabilme imkanı vermektedir.

Dünya Bankası, Endeavor, Revo Capital, Eczacıbaşı gibi yatırımcıların ortaklığı bulunan Figopara’da tüm finansal denetimler, uluslararası denetim firmaları tarafından yapılmaktadır.

Alıcı firmaya mal ya da hizmet sağlayan tedarikçinin, yapmış olduğu satıştan doğan alacaklarını ihtiyaç duyduğu zamanda nakde dönüştürmesini sağlayan finansal bir enstrümandır.

Figopara’ya üye olmak ücretsizdir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra şirketinizi doğrulamak için bazı şirket belgelerinizi Figopara’ya yüklemeniz yeterlidir.

Platformu kullanmaya başlamadan önce Platform Sözleşmesi imzalanması ve 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında herbir kullanıcının “Bilgilendirme ve Muvafakatname” formunu web üzerinden onaylaması gerekmektedir. Buna ek olarak, kullanmış olduğunuz muhasebe sistemiyle Figopara’nın entegre olması iş süreçlerinizi kısaltacaktır.

Figopara platformunda çeklerinizi tahsil edemezsiniz. Vadesi gelmemiş e-Fatura’larınızı vadesinden önce 8’den fazla anlaşmalı finans kurumuyla tahsil ederek ticaretinizi hızlandırabilirsiniz.

Çekli Alacaklarınıza Alternatif

Figopara Hakkında

Tedarikçi Finansmanı & Dinamik iskontolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen 6 bankası ile aktif olarak 3.000+ tedarikçiye sektör lideri olarak hizmet vermekte olan Figopara, aylık ortalama 80 milyon TL’lik fatura finansmanına aracılık etmektedir.
2016 kuruluş yılından itibaren IFC (Dünya bankası), Revo Capital ve Endeavor Catalyst gibi yatırım firmalarından yatırım almıştır.

Çekli Alacaklarınıza Alternatif
Figopara’yı hemen kullanmaya başlayın.