Figo Kolay Finansman

Vadeli e-Fatura alacaklarınızı hızlıca tahsil etmek istediğinizde evrak oluşturma, başvuru süreci ve sonuç beklemek gibi zaman alıcı tüm aktivitelerden kurtulun. Tüm işlemlerinizi dijital ortamda yapıp faturanızı aynı gün nakde dönüştürün.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman

5 Basit Adımda E-Fatura'larınız için Erken Ödeme Alın

1

Üyeliğinizi oluşturun ve mali verilerinizi yükleyin

2

Tek tuşla e-Fatura entegratörünüze bağlanın

3

Erken ödeme almak istediğiniz faturanızı seçin ve teklifleri görün

4

Finans kurumlarının tekliflerini değerlendirin ve birini kabul edin

5

Erken ödeme alın! Hepsi bu kadar.

Neden 4500+ şirket Figopara'yı Kullanıyor?

Geleneksel finansman kuruluşları tarafından sıklıkla yetersiz hizmet alan küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri destekliyoruz. Bu nedenle işletmelerin nakit akışı ve işletme sermayesi sorunlarını çözmek için en teknolojik finansman ürününü sunuyoruz.
Murat Türker
Rotech Motor
Read More
Finansal karlılığını ve nakit akışını yönetmek isteyen firmalara Figo Kolay Finansman'ı gönülden tavsiye ederim.
Mehmet Akbaş
Asitane Teknoloji
Read More
e-Fatura alacaklarımızı avantajlı oranlarla nakite çeviriyoruz. Hem alış-satışlarımızı hızlandırıp ciromuzu 2 katına çıkardık hem de döviz kuru riskimizi minimize ettik.
Sinan Tığlıoğlu
Vermisol
Read More
Firmamız için önemli olan nakit akışını hızlı ve rahat bir şekilde çözdük. Kullanılabilirlik oldukça kolay ve platform içindeki yönlendirmeler de anlaşılabilir bir şekilde tasarlanmış.
Şule Aykul
Yıldız Makine & Kalıp
Read More
Figopara nakit akışımız için hızlı bir çözüm sunarak nakit akışımızı hızlandırdı. İlgili müşteri temsilcilerinin yönlendirmeler sayesinde kısa sürede sonuca ulaşabildik.
Previous
Next
0 +
Aktif Müşteri
0 Milyar TL+
İşlem Hacmi
0 +
İşlenen Fatura

KOBİ Kredisine Ticari Krediye Esnaf Kredisine En uygun alternatif.

Figopara ile vadeli e-Fatura alacaklarınız için başvuru yaptığınızda bankalar kredi talebinizi anında değerlendirerek onaylar ve size daha hızlı dönüş yapar. Bankanın dönüşü ve tüm talep süreci Figopara tarafından takip edilir.

Kolay Finansman

Figo Kolay Finansman ile ödemelerinizi bugün tahsil etmek için 5 neden

 1. Düzenli Nakit Akışı

  Özel entegratörünüzü bağlamanızla beraber istediğiniz vadeli e-Fatura’nızı anında nakite dönüştürebilir, nakit akışında süreklilik sağlar, finansman ihtiyacı yüzünden beklettiğiniz süreçleri anında başlatabilirsiniz.

 2. Alıcı Bildirimi Gerekmez

  Düzenlediğiniz vadeli e-Fatura’nız alıcısından bağımsız tahsil edilir. Alıcı tarafa herhangi bir bildirim yapmanıza gerek yoktur.

 3. Anlık Fatura Finansmanı

  Vadeli e-Fatura’nız için birden fazla gelen teklif arasından size en uygun olanı seçer anında e-Fatura’nızı tahsil edersiniz. Bu işlemi istediğiniz e-Fatura’nız için yapabilirsiniz.

 4. Kolay Üyelik Süreci

  Kullanımı kolay Figopara platformuna ücretsiz üyelik yapıp, e-Fatura entegratörünüzü hiçbir ekstra masraf gerekmeden bağlayarak dilediğiniz vadeli e-Fatura’nız için iskonto talebinde bulunabilirsiniz.

 5. Güvenlik

  Figopara, düzenli olarak bankalar tarafından denetlenir, böylece platformun güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Türkiye'nin en büyük özel entegratörleriyle entegre platform

Eğer e-Fatura entegratörünüz Figopara ile anlaşmalıysa, e-Fatura’larınızı vadesinden önce tahsil etmek çok kolay!

Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman
Kolay Finansman

Rotech Motor, Figo Kolay Finansman ile 6 ay vadeli faturasını vadesinden önce tahsil ederek hammadde fiyatları ve döviz kurlarının artışından en az seviyede etkilenmeyi başardı.

Finansal karlılığını ve nakit akışını yönetmek isteyen firmalara Figo Kolay Finansman’ı gönülden tavsiye ederim.

Murat Türker, Rotech Motor
Videoyu oynat

Figopara Hakkında Merak Edilenler

Nakit akışını hızlandırmak ve işletme sermayesini büyütmek tüm işletmeler için en kritik konulardan biridir. Figopara ile vadesi gelmemiş e-Fatura’larınız için erken ödeme alarak ihtiyacınız olan nakite daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Alıcı firmaya mal ya da hizmet sağlayan tedarikçinin, yapmış olduğu satıştan doğan alacaklarını ihtiyaç duyduğu zamanda nakde dönüştürmesini sağlayan finansal bir enstrümandır.

Figopara’ya kayıt olurken, şirketinizin doğrulanması için gerekli olan Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri belgelerini yüklemeniz gerekmektedir.

Figopara’yı kullanmaya başlamadan önce Sözleşme imzalanması ve 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında herbir kullanıcının “Bilgilendirme ve Muvafakatname” formunu web üzerinden onaylaması gerekmektedir. Buna ek olarak, kullanmış olduğunuz muhasebe sistemiyle Figopara’nın entegre olması iş süreçlerinizi kısaltacaktır.

Kolay Finansman

Figopara Hakkında

Tedarikçi Finansmanı alanında Türkiye’nin önde gelen 20 bankası ile aktif olarak 4500+ tedarikçiye sektör lideri olarak hizmet veren Figopara, aylık ortalama 250 milyon TL’lik fatura finansmanına aracılık etmektedir.
2016 kuruluş yılından itibaren IFC (Dünya bankası), Eczacıbaşı, Finberg, Endeavor Catalyst ve Lima Ventures gibi yatırım firmalarından yatırım almıştır.

Bizi Tanıyın

Kolay Finansman

e-Fatura'larınız için Anında Ödeme Almaya Başlayın.